Po dużym sukcesie linii legginsów i topów Hot Machine, stworzonych wg mojego projektu, wspólnie z firmą High Type stwierdziliśmy że musimy pójść krok dalej.

Udoskonaliłam projekt legginsów o podwyższony stan i zlikwidowanie sznureczka w pasie. W Tank Top zaproponowałam dodanie siateczki na dekolcie i nieco inny krój. High Type wprowadził zmiany szybko i w pełni profesjonalnie, zresztą jak zawsze.

Drugim ważnym faktem jest to, iż postawiliśmy na zupełnie nowy projekt graficzny. „Nowa Maszyna” stworzona po raz kolejny przez wspaniałego rysownika (jego dane pozostawię swoją słodką tajemnicą), wg mojego autorskiego pomysłu, a odtworzona na ubraniach przez High Type.

 

          

W odpowiedzi na liczne prośby, prezentuję Wam edycję BLACK – bardziej „dynamiczną” niż poprzednia wersja CLASSIC, oraz edycję BLOND, dla kobiet utożsamiających się z moją ideą, iż „kobiecie z ciężarami do twarzy”, ale najprościej mówiąc będących blondynkami, a nie jak pierwowzór – brunetką. Przecież każda z nas może mieć w sobie coś z „Maszyny” 😉

Zapraszam do sklepu, jeśli macie pytania to jestem do Waszej dyspozycji!

Ewelina „Machine” Szala